روغن کاج

روغن کاج

روغن کاج

 در این مطلب آنچه در مورد روغن کاج باید بدانید را آورده ایم. روغن های اساسی به طور فزاینده محبوبیت اصلی خود را به عنوان گزینه های ممکن برای داروها افزایش می دهند.

این مواد گیاهی مشتق شده از گیاه، هنوز  اثرات دارویی آنها مورد مطالعه قرار می گیرند و روغن کاج نیز از این قاعده مستثنی نیست.

روغن اساسی کاج که از درختان کاج ساخته شده است ، مزایای سلامتی زیادی را برای شما به همراه دارد و به دلیل رایحه چوبی قوی آن قابل توجه است.

روغن کاج چیست؟

روغن کاج مشتق شده از سوزنهای درخت کاج است که به دلیل رایحه قوی آنها شناخته شده است. مانند سایر روغنهای اساسی، کاج قرن ها در طب سنتی مورد استفاده قرار گرفته است.

رایحه های کاج و عصاره های روغنی نیز در موارد روزمره فراوان است. این موارد شامل پاک کننده های کف و مبلمان و همچنین ضد عفونی کننده ها و خوشبو کننده های هوا می باشد.

با این حال، عصاره های روغنی با روغنهای اساسی یکسان نیستند زیرا آنها همان خواص مقاومت دارویی را ندارند.

روغن های اساسی حاوی چندین ترکیب شیمیایی هستند که آنها را بسیار قدرتمند می کند.

استفاده و فواید روغن کاج

با توجه به عطر و طعم آن ، اسانس کاج به دلیل داشتن رایحه ای که در حال بازسازی و در عین حال پاک کننده است ، قابل توجه است. به همین دلیل ، روغن کاج می تواند به عنوان رایحه اتاق در یک دیفیوزر(پخش کننده) و همچنین در محلول های تمیز کننده کار کند.

خوشبو کننده هوا و آروماتراپی

از عصاره های این روغن اغلب در خوشبو کننده های هوا برای منازل ، دفاتر و وسایل نقلیه استفاده می شود. از طرف دیگر، روغنهای اساسی ممکن است در آروماتراپی مورد استفاده قرار گیرند تا فضایی دلپذیر و نیرومند ایجاد کنند.

روغنهای استنشاق مانند  روغن کاج نیز ممکن است در مورد بیماریهایی مانند سرماخوردگی اثر پاک کننده داشته باشد.

ضد میکروبی پوست

برخی از طرفداران ادعا می کنند که از اسانس کاج ممکن است به صورت موضعی (بر روی پوست استفاده شود) به عنوان یک ضد میکروبی ، شبیه روغن درخت چای استفاده شود. در تئوری ، روغن می تواند برای عفونت های جزئی پوستی و سوختگی استفاده شود.

با این حال، تحقیقات نشان می دهد که این روغن فعالیت ضد میکروبی زیادی ندارد. قبل از استفاده از روغن کاج برای این منظور با پزشک مشورت کنید.

عوارض جانبی روغن کاج چیست ؟

  • قرمزی
  • کهیر
  • خارش
  • پوست خشک
  • تورم
  •  لایه برداری پوست

فروش روغن کاج

مجموعه بازرگانی نوریان در زمینه بازاریابی مواد شیمیایی و واردات مواد شیمیایی صنایع فرآوری به روش فلوتاسیون و لیچینگ محصولات مس، سرب، روی، آهن و ذغال سنگ فعال بوده و در جهت ارائه خدمات و مواد اولیه مناسب و فروش روغن کاج در کنار واردات محصولات خارجی، با ایجاد همکاری با موسسات دانش بنیان داخلی در جهت حمایت از صنایع داخلی کوشیده است. فروش انواع پتاسیم.

در صورت تمایل به همکاری با ما رزومه خود را برای ما ارسال کنید.