درباره ما /

اطلاعاتی درباره بازرگانی نوریان

تاریخچه

     مجموعه تولیدی و بازرگانی نوریان در زمینه بازاریابی و واردات مواد شیمیایی صنایع فرآوری به روش فلوتاسیون و لیچینگ فلزات مس ، سرب ، روی، آهن و ذغال سنگ فعال بوده و در این راستا و در جهت ارائه خدمات و مواد اولیه مناسب در کنار واردات محصولات خارجی، با ایجاد همکاری با موسسات دانش بنیان داخلی در جهت حمایت از صنایع داخلی و ایجاد اشتغال و امکان دسترسی آسان تر و ارزان تر به مواد مورد نیاز مجموعه های معدنی کوشیده است.کالاهای وارداتی این مجموعه عمدتاً از کشورهای چین و هند می باشد که در مواردی خاص و بسته به نیاز مشتریان تهیه کالا از کشورهای آلمان و روسیه نیز صورت میگیرد.
      مواد شیمیایی تولیدی صنایع داخلی با هزینه تمام شده پایین تری نسبت به نمونه های خارجی در دسترس مشتریان قرار میگیرد که از جمله آن میتوان به نبود هزینه حمل، گمرگ داری، انباشت سرمایه در دراز مدت و نوسانات قیمت ارز اشاره کرد. به علاوه قابلیت تغییر برخی از خواص مواد تولیدی، منطبق بر نمونه خاک مجموعه ها وجود دارد.جهت اطمینان مشتریان گرامی امکان ارسال نمونه های آزمایشگاهی و نمونه تست خط برای اکثر محصولات وجود دارد تا پس از تایید کیفیت و مطابقت با خاک بار اصلی ارسال گردد.
     گروه نوریان با تکیه بر دانش فنی، تجربی و توانایی تکنیکی مجموعه ی دانش بنیان طرف همکاری خود، قابلیت ارائه مشاوره جهت راه اندازی خطوط فلوتاسیون و لیچینگ را دارا بوده و تا انتهای راه اندازی خطوط همراه و همگام مشتریان عزیز خواهد بود.

اهداف

   هدف مجموعه نوریان ایجاد تعاملات اقتصادی پایدار و بلند مدت میباشد که این مهم نیز تنها بر پایه اعتماد متقابل و در نظر گرفته شدن منافع طرفین امکان پذیر است. در همین راستا تلاش ما بر آن است، چه در زمینه کالاهای وارداتی و چه مواد تولید داخل با ارائه قیمت های مناسب در کنار کیفیت قابل رقابت با سایر محصولات موجود در بازار رضایت مشتری را جلب کرده و امکان تبادلات اقتصادی را فراهم آوریم.

 

اهداف بازرگانی نوریان

.

  • حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان ایرانی و کمک به ایجاد اشتغال برای هم میهنان ارجمند
  • پایداری فعالیت در سایه تامین کلیه مواد موردنظر مشتریان، حفظ کیفیت و پایبندی به تعهدات
  • تامین مواد دارای کیفیت مطلوب در کنار داشتن قیمت مناسب